Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace

  • 67 m²

Om van uw vakantie in Finchley te genieten, verblijf in Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace Finchley, gelegen op afstand van 4 km tot het Kenwood House and Garden en op wandelafstand van 25 minuten van het Stephens House and Gardens.

Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een droger, badjassen en handdoeken in de badkamer.

Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace biedt gasten het gemak van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een koelkast, een oven en keukengerei.

Dit appartement is te vinden in de Finchley wijk van Finchley, op afstand van 4,1 km tot het Royal Air Force Museum London. Dit appartement ligt op slechts 6 minuten lopen van North Finchley Mosque, op een klein stukje lopen van West Finchley metrostation. Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op ongeveer 250 meter verwijderd van North Finchley busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace Finchley
Modern 2-Bed Apartment 30 Mins From Central London
Mobiele prijsaanbieding

Modern 2-Bed Apartment 30 Mins From Central London

9.3
Schitterend 7 beoordelingen
9 m van de accommodatie
USD 419 USD 377
per nacht
Homely - North London Luxury Apartments Finchley
Mobiele prijsaanbieding

Homely - North London Luxury Apartments Finchley

12 m van de accommodatie
USD 233 USD 210
per nacht
Cozy 1 Bed Apartment In North Finchley
Mobiele prijsaanbieding

Cozy 1 Bed Apartment In North Finchley

12 m van de accommodatie
USD 210 USD 189
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace te vinden?
      Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace is in de Finchley wijk van Finchley gesitueerd, binnen 4 km afstand van het Kenwood House and Garden.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace?
      Populaire plekken in de buurt van Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace zijn onder andere het metrostation West Hampstead, het Kenwood House and Garden, het Alexandra Palace.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere The Elephant Inn en Indian Orchid restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij het appartement?
      Het appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace?
      Bij Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace vinden gasten een ingerichte kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace?
      Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace heeft een totale oppervlakte van 724 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxurious Modern 2 Bedroom Apartment With Terrace Finchley

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten